AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
10-04-2022 16:45:02

Tever'den Taraklı Çıkarması

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Taraklı’da bulunan oda ve sivil toplum kuruluşlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, ilçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Tever beraberinde, Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve teşkilat üyeleri ile Taraklı ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek, “Durmadan, yorulmadan ilk günkü aşkla çalışmaya devam ediyoruz. Ramazan ayının manevi ruhunu yaşamak, hemşehrilerimiz ile buluşmak için Taraklı’daydık. Cumhur İttifakı kadroları olarak her zaman milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Teşkilat mensupları ile birlikte ilk olarak ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek Taraklı programına başlayan İl Başkanı Yunus Tever, esnaf ve vatandaşlara hayırlı ramazanlar dileklerini ileterek esnafların talep ve şikâyetlerini dinledi. Ramazan ayının bereketi ve manevi iklimini Taraklı’da dolu dolu yaşadıklarını ifade eden Tever, “Taraklı İlçe Başkanımız ve teşkilat mensuplarımızla beraber iftar öncesi çarşı merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onların talep ve temennilerini dinledik. Farklı aile yapılarına çeşitli ziyaretlerinde bulunduk. Taraklı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsmail Çelik’e ve Ziraat Odası Başkanı Ruhi Avdan’a ziyarette bulunarak; esnafımızın, çiftçilerimizin talep ve gündemindeki konular üzerine istişarelerde bulunduk. AK Parti olarak esnafımızı ve insanımızı yalnız bırakmamaya, çözüm odaklı politikalar üretmeye ve sürekli sahada olmaya devam edeceğiz. Hizmet ve eser siyaseti anlayışının tezahürü olan AK Parti’nin mensupları olarak tüm kadrolarımızla birlikte; şehrimizin selameti, hemşehrilerimizin geleceği için durmadan çalışmayı sürdüreceğiz. Bugün Taraklı’da İkindi vaktinden başlayarak teravih vaktine kadar birlik ve bütünlük ruhuna uygun şekilde birçok ziyaret gerçekleştirdik,  bu manevi iklimin bizlere kattığı güzellikleri hep birlikte paylaştık. Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan, samimi muhabbetleri, ilgileri ve güleryüzleri ile bizleri ağırlayan tüm Taraklılı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak 2023 hedeflerimize hemşerilerimizden aldığımız destekle yürümeye devam ediyoruz. Durmak yok, yola devam” dedi.

Tever, tarihi Yunus Paşa Camii’ndeki teravih sonrası vatandaşlar ile çay sohbetinde buluşarak Taraklı programını sonlandırdı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.