AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
20-04-2022 15:35:05

TEVER, SAPANCA VE GEYVE'DE TEMASLARDA BULUNDU

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca ve Geyve’de bir dizi ziyarette bulunarak, esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

İlçe ziyaretlerini Sapanca ve Geyve ile sürdüren AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca İlçe Başkanlığında üç kademe parti yöneticileri ile istişare toplantısında bir araya gelerek; Rüstempaşa, Yüzevler, Camicedit, Güldibi ve Tepebaşı Mahallelerine çeşitli ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Sakarya Teşkilatı saha çalışmalarını dört bir taraftan sürdürmeye devam ediyor. Ramazan ayı nedeniyle düzenledikleri ilçe programlarında her gün bir ilçeyi ziyaret eden İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca’ya giderek ilçe merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla iftar sofrasında buluştu. Rüstempaşa, Camicedit ve Tepebaşı mahallelerinde mahalle sakinleriyle çay sohbetinde buluştu.

Sapanca’daki programlarında Mercan, Yığın, Topçu ve Özen ailelerine hane ziyaretlerinde bulunan Tever, 1994 yılındaki operasyonlarda şehit düşen Şehabettin Arslan’ın ailesi ile görüşerek, Ramazan ayı tebriklerini iletti. Sapanca’da Muhtarlar Derneği Başkanı Barış Yıldız ve Yönetimini de ziyaret eden Tever, burada muhtarların talep ve önerilerini dinleyerek temennilerini aldı.

Ziyaretlerine Geyve ile devam eden İl Başkanı Yunus Tever, Alifuatpaşa’nın merkezinde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, Alifuatpaşa Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Duray Ölmez’i ziyaret etti. Çine Mahallesi Muhtarı İbrahim Yemiş’in iftar sofrasına konuk olan Tever, Çine ve Akdoğan Mahallerinde çay sohbetinde vatandaşlarla buluştu.

Ramazan ayının manevi iklimini, birlik ve beraberlik havasını dolu dolu yaşamaya devam ettiklerini belirten Tever, “Ramazan ayının bereketini paylaşmak, paylaştıkça çoğaltmak için başladığımız ilçe ziyaretlerimize Sapanca ve Geyve ilçelerimiz ile devam ettik. Her iki ilçemizde de hemşehrilerimize yaptığımız aile ziyaretleriyle sevgiler ve mutluluklar paylaştıkça çoğaldı, üzüntüleri ve sıkıntıları da paylaştıkça azaldı. AK Parti kadroları olarak Ramazan ayında tüm kademelerimizle birlikte sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya durmadan devam edeceğiz. Milletin partisi olan AK Parti’nin milletimizin gönlündeki yerini daha da güçlendirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mahalle ve hane iftarlarında yakaladığımız birlik ve beraberlik ruhunu çalışmalarımıza yansıtacağız. Sapanca ve Geyve’de bizleri bağrına basan, Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan tüm hemşehrilerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim tutuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin” İfadelerine değindi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.