AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
17-02-2022 16:32:41

Tever, İl Başkanları Toplantısını Değerlendirdi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında parti genel merkezinde düzenlenen 152. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, beraberinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan ile birlikte AK Parti 152. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda hazır bulundu.

Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Tever, "Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle İl Başkanları Toplantımızı Ankara’da parti genel merkezimizde gerçekleştirdik. Önceki gün ise teşkilat başkanımızın başkanlığında 81 il başkanlarımızla daraltılmış toplantıda bir araya gelerek, çalışmalarımızı sunumlar eşliğinde istişare ettik. Sayın Cumhurbaşkanımız toplantıda gündemdeki iç ve dış konulara değinerek siyasetteki ve ekonomideki son gelişmeler hakkında önemli bilgiler verdi. Sayın Cumhurbaşkanımız, tarım desteklerinden enerjiye, KDV muafiyetlerinden gençlerimize yönelik atılan adımlara kadar hemen hemen her alanda toplumlumuzun tüm kesimlerini rahatlacak birçok müjdeyi aziz milletimizle paylaştı. Son yıllarda ekonomik dalgalanmaların milletimize yaşattığı hayat pahalılığının bilincinde olan ve bu uğurda çeşitli adımları atarak milletimizin her zaman yanında olan bir siyasi partinin mensuplarıyız. Devletimiz ve hükümetimiz bu süreçte tüm kaynaklarını seferber ederek, çalışanlar başta olmak üzere toplumun her kesiminin gelirini artırarak, vatandaşlarımızın yanında olmuştur. Allah’a hamdolsun ki milletimiz de bugüne kadar girdiğimiz her mücadelede bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olmuştur. Bu teveccühe sahip çıkacak çalışmaları ve adımları AK Parti iktidarları olarak atmaya devam edeceğiz.  AK Parti’miz geçmişten günümüze aynı aşk, heyecan ve inanç ile huzur, istikrar ve güvenin adresi olmaya devam ediyor. 2023 hedeflerimize de aynı doğrultuda ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

AK Parti Sakarya teşkilatları olarak saha çalışmalarımızı günden güne daha da artırarak sürdürmeyi planlıyoruz. 2023 seçimlerine kadar önümüzdeki vakti en iyi şekilde değerlendirecek, çalışmalarımızı en etkili şekilde uygulayacağız. Genel Başkan Yardımcımızla, Milletvekillerimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımızla, İlçe Başkanlarımızla, Belediye Başkanlarımızla, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızla ve tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte sahada, 2023 seçimlerine kararlı ve en iyi şekilde hazırlanacağız. Milletin partisi olan AK Parti’mizin, milletimizin gönlündeki yerini daha yükseğe çıkartmak için tüm unsurlarımızla birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerine değindi.

  1. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantının basına kapalı bölümünde, teşkilatlarla ilgili bilgilendirmeler ve çeşitli konularda istişareler gerçekleştirildi.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.