AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
27-03-2022 12:37:45

BAŞKAN TEVER, KARASU'DA TEMASLARDA BULUNDU

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Karasu’da gün boyu bir dizi temaslarda bulunduktan sonra ilçe merkezindeki esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Karasu’ya gelerek ilk ziyaretini sahil bölgesinin Akkum mevkiinde meydana gelen kıyı erozyonunu yerinde inceledi. Tever, beraberinde Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve Belediye Başkanı İshak Sarı’yla burada bir basın açıklamasında bulundu.

Yaşanan süreci en başından beri yakından takip ettiklerini ifade eden Tever, “Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcımız ve Altyapı Genel Müdürümüz ile sürecin en başından beri yaşanan olay ile ilgili istişarelerde ve çeşitli değerlendirmelerde bulunduk. Bakanlığımıza bağlı ilgili teknik ekip Karasu’ya gelerek yaşanan bu olayla alakalı hazırladıkları raporu ve yaptıkları çalışmaları üst kurula aktardı. Benzeri olayların önüne geçmek için daha önce Karasu’muzda dalgakıranlar yapılmıştı ve sahil bandının büyük bir kısmı yapılmıştı. Şimdi Küçükboğaz’a kadar olan bölgeye de dalgakıran yapımına en yakın zamanda başlanılacak. Gerekli mücadeleyi vererek sürecin en başından beri atılacak adımları yerine getirmiş olduk. Bu bir doğal afet ve buradan kimse siyasi malzeme çıkarmaya çalışmasın. Buraya gelerek açıklama yaparak, laf üstüne laf koyarak değil, bizim icraat üzerine bir çalışmamız var. Bugüne kadar verdiğimiz her sözü yerine getiren bir siyasi partinin temsilcileriyiz. Karasu’muzun bu önemli sorununu da en kısa sürede biz AK Parti kadroları olarak çözüme kavuşturacağız inşallah” ifadelerine değindi.

Akabinde Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı’yı makamında ziyaret eden Tever, Karasu’daki konular ile ilgili İlçe Kaymakamı ile görüş alışverişinde bulundu. Karasu Muhtarlar Derneği’nin genel kurulu sonrası Muhtarlar Derneği Başkanı seçilen İsmail Hakkı Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Tever, burada muhtarların mahallelerde yaşadığı sorun ve talepleri dinleyerek notlarını aldı.

Yapılan ziyaretlerinden ardından Aziziye Mahallesinde, İncilli Mahallesinde ve Karasu ilçe merkezinde bulunan vatandaş ve esnaflar ile bir araya gelen İl Başkanı Tever, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek, esnaflara ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Karasu İlçe Başkanlığının Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlediği İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katılan Tever, “Bugün Karasu’da İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız ve teşkilat mensuplarımız ile gün boyunca çeşitli ziyaretlerde bulunduk, esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile bir araya geldik.  Karasu İlçe Danışma Meclisi toplantımızı heyecan ve coşku içerisinde gerçekleştirdik. Durmadan, yorulmadan ilk günkü aşkla çalışmaya devam ediyoruz. Karasu Teşkilatımız, emin adımlarla 2023'e yürürken, tüm gayreti ve samimiyetiyle her daim milletimizin yanında olmaya devam edecek inşallah. 2023’ü fedakârlıkla ve gayretle kazanacak; Büyük ve Güçlü Türkiye yolundaki yürüyüşümüzü kararlı bir şekilde sürdüreceğiz. Danışma meclisimize katılarak bizlerle beraber olan tüm dava ve yol arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyor, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bugün Karasu’da bizleri bağrına basan, samimi ve keyifli muhabbetlerini bizden esirgemeyen, Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan tüm Karasulu hemşerilerimize de en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Birliğimiz, berberliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun” dedi.

Karasu'daki programlarına devam eden Tever, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve Yönetimi ile bir araya geldi. Tever, "Cumhur İttifakı, devletimizin bekası ve ülkemizin geleceği için milletimizin sinesinde kurulmuş bir birlikteliktir. Bizlerde bu birlikteliği samimiyetle muhafaza edeceğiz inşallah" ifadelerine değindi.

Günün son programında Tever, görevi başında kalp krizi geçirerek kaldırıldığı hastanede vefat eden Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Mehmet Keskin’in ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, başsağlığı dileklerini iletti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.