• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MEHMET ERKUT AŞOĞLU

  1959 yılında Adapazarı’nda doğdu. Öğrenimini Adapazarı’nda tamamladı. Orta öğreniminden itibaren aile işletmelerinde çalışarak eğitimini sürdürdü. 1986 yılında İ.T.Ü. Sakarya Makina Mühendisliğinden mezun oldu. ABD de dil, bilgisayar ve işletme konularında öğrenim gördü. 1994 yerel seçimleri ile Adapazarı Belediyesi Meclis üyeliği, Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. İBB de danışmanlık yaptı. 1997 den beri inşaat sektöründe taahhüt ve dış ticaretle iştigal etmektedir. ABD ve Türkiye’de birçok dernek ve vakfın kurucu, başkan veya yönetim kurullarında görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  SERKAN CERRAHOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ABDURRAHMAN DÜZCAN

  1987 doğumlu.Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu.Serbest avukat olarak çalışmaktadır.Sakarya Barosu İnsan Hakları Komisyonu Yürütme Kurulu üyesidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  AHMET İPÇİOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  CANAN MEHMETAĞAOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MEHMET ALPER YÜKSEL

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  YUNUS TEVER

  1980 Adapazarı doğumlu.İlk,orta ve lise öğrenimini Sakarya'da tamamladı.2002 yılında Doğuş Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme bölümünden mezun oldu.2002 yılında askerlik görevini Eskişehir'de tamamladı.2014 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde öğrenimine devam etmektedir.2003 yılından bu yana Orman ürünleri alanında faaliyet gösteren aile şirketinde yöneticilik yapmaktadır.2009-2014 yılları arasında Adapazarı Belediye Meclis üyesi olarak görev yaptı.Belediye meclis üyeliği döneminde Plan-Bütçe, İmar ve Denetleme komisyonlarında görev aldı.2011 yılından bu yana MÜSİAD Sakarya Şubesi yönetim kurulu üyeliği,2013 yılından bu yana Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeliği ve aynı zamanda Kaynarca mobilya ihtisas OSB müteşebbis heyet ve denetleme kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir.Ekonomi İşlerden sorumlu il başkan yardımcısı olan Tever, ingilizce bilmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  FİKRET KESİM

  1971 yılı Hendek Doğumluyum.Arifiye İlçesinde İkamet etmekteyim.Evliyim.2 Evladım bulunmaktadır.Anadolu Üni.İşletme Fakültesi mezunuyum.Mali Müşavirim.Özel bir şirkette muhasebe müdürü olarak görev yapmaktayım.Mesleğim ile ilgili olarak Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirleri Odası Üyesiyim.1996-1997 yıllarında askerli görevimi yerine getirdim.1997-2011 yılları arasında özel bir şirkette muhasebe sorumlusu olarak 2001-2002 yılları arasında Sakarya'da özel bir şirkette mali ve idari işleri birim yöneticisi olarak çalıştım.2002 yılından itibaren Sakarya 1.OSB'de bulunan Atamak Makina Ltd.Şti'nde muhasebe müdürü olarak görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  İLHAN TÜRKSEVEN

  1983 YILINDA DÜZCEDE DOĞDU. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK BÖLÜMÜ MEZUNU. ADAPAZARINDA AÇMIŞ OLDUĞU ECZANEDE MESLEĞİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  RAHMİ ŞENGÜL

  1970 Adapazarı doğumluyum.Evli ve 3 çocuk babasıyım.Erenle İlçesinde ikamet etmekteyim.Ticaret Lisesi mezunu olup halen AÖF Muhasebe Vergi Uygulamaları son sınıf öğrensiyim.1993 yılından beri kendi ofisimde Mali Müşavirlik mesleğini icra etmekteyim. 2006 yılı Ak Parti Adapazarı İlçesi Yönetim Kurulu Adayı 2006 yılı Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası TÜRMOB Delegesi 2006 yılından itibaren 3 Dönem Sakarya SMMMO Mesleki Sorunlar Komisyon Üyeliği 2006-2007 Sakarya Spor(Süper Lig)Yönetim Kurulu Futbol Şube Sorumlusu 2007-2008 Sakarya Spor(PTT 1.Lig)Yönetim Kurulu Futbol Şube Sorumlusu 2009-2010 Sakarya Spor(2.Lig B)Yönetim Kurulu Mali İşlerden Sorumlusu As Başkan 2012 yılı Sakarya Spor Kayyum Heyeti Başkanı 2014 yılı Ak Parti Erenler İlçe Başkan Adaylığı

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  FATİH KICIR

  1982 ADAPAZARI DOĞUMLU . MAKİNE MÜHENDİSİ, İŞLETME YÜKSEK LİSANSI,İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASI

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  MUHARREM İŞLER

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  CAN CENGİZ ÇETİN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  ENVER TOK

  1969 yılında Sakaryada doğdum.İlk Orta ve lise öğrenimimi Adapazarında tamamladım.İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde (İşletme Yönetimi ve organizasyonu)bitirdim.Sonra 1994 yılında ticaret hayatına atıldım.2001 yılında partimiz kurulduğunda bende Serdivan belde kurucu Siyasi ve Hukuki işleri başkan yardımcılığı görevinde bulundum.20042009 yıllarında Serdivan Belediye Meclis Üyeliği ve başkan vekilliği yaptım.Şu an Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve Ferizli Organize Sanayi Müteşebbis Heyet(Denetim Kurulu)üyeliği görevinde bulunuyorum.Sivil toplum örgütlerinde olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya şubesinin de başkan vekilliğini yapmaktayım.Adapazarı'nda İnşaat Malzemeleri,teknik hırdavat ve sinai gaz alanlarında faaliyet gösteren bir firmanın ortağıyım.Firmamız 32 çalışanı,4 adet mağaza ve deposu ile Sakarya ve çevre illere hizmet vermektedir.Evli ve 3 çocuk babasıyım.